0,- € 0,- SKK
Cena v RK, vrátane provízievrátane provízie


sledovať ponuku Rodinný dom s polyfunkčným využitím v centre LučencaŠtát: Slovensko
Okres: Lučenec
Mesto: Lučenec

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom
Typ: predaj - exkluzívne


Cenavrátane provízie
Rozloha pozemku622 m²
Vlastníctvoosobné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Vodaverejný vodovod
Plynáno
Kanalizáciaáno
Vykurovanievlastné - plyn
Lódžiaáno
Pivnicaáno
Garážáno
Parkovanieáno
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zateplený objektnie
Prístupová cestaasfaltová cesta

Rodinný dom s polyfunkčným využitím v centre Lučenca

Neprehliadnite ponuku tohoto rodinného domu nachádzajúceho sa vo výbornej lokalite Lučenca. Projektoval ho významný lučenský architekt Oskar Winkler. Pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a jedného podzemného. Každé podlažie má výmeru cca 170 m2. V suteréne sa nachádza kotolňa, garáž a skladovacie priestory. Na každom podlaží sú vytvorené tri bytové jednotky, jedno a dvojizbové byty. Do domu sú riešené dva vstupy a na prízemí sa nachádza terasa. V roku 2014 bol dom čiastočne zrekonštruovaný, boli položené plávajúce podlahy a dlažba, prebehla čiastočná výmena plastových okien, urobené nové kúpeľne.
Pozemok má výmeru 622 m2, vo dvore je možné parkovanie 6 áut. Dom je tehlový s plochou strechou a so zavedenými inžinierskymi sieťami ako elektrina, vody, kanalizácia a centrálne plynové kúrenie. Keďže sa nachádza priamo v centre mesta je tu výborná pešia dostupnosť všetkých služieb a občianskej vybavenosti. Výhodou je jeho široké využitie ako polyfunkčného domu, možnosť prenájmu bytov alebo využitie na podnikanie ako sídlo firmy, ambulancie, penzión, sociálne služby a iné.
V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť, poskytnutie podrobnejších informácií ma kontaktujte na doleuvedenom čísle. V našej RK sú k nahliadnutiu aj pôdorysy jednotlivých podlaží. Možnosť kúpy formou hypotekárneho úveru s vybavením ktorého vám radi pomôžu naši hypotekárni špecialisti.

Ing. arch. Iveta Sekulová

hovorím po slovenskyIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 905515642
E-mail: sekulova@notre-reality.sk

všetky realitné ponuky makléra

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk