17.000,- € 512.142,- SKK
vrátane provízievrátane provízie


sledovať ponuku Prízemný dom po rekonštrukcii v JelšovciŠtát: Slovensko
Okres: Lučenec
Mesto: Jelšovec

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj - exkluzívne


Cenavrátane provízie
Počet izieb2
Zastavaná plocha148 m²
Celková rozloha148 m²
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
El. napätie230V
Kanalizáciažumpa
Kúpeľňaáno
Postavené ztehla
Zariadenienezariadený
Zateplený objektnie
Strechapôvodná
Oknáplastové
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

Prízemný dom po rekonštrukcii v Jelšovci

Ponúkam na predaj rodinné domy nachádzajúci sa na rovinatom rozľahlom pozemku v obci Jelšovec. Situovanie je v centrálnej časti obce, v zastavanom území. Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom s príslušenstvom a dobrým prístupom pre automobilovú dopravu, resp. peši. V okolí rodinného domu sa nachádza zástavba rodinných domov. Možnosť predaja domu s prislúchajúcou časťou pozemku, resp. možnosť odkúpenia väčšej časti pozemku. Dom je pred dokončením rekonštrukcie, ostáva ešte vymeniť škridlu, osadiť radiátory, kotol, kuchynskú linku a vybudovať žumpu. Tento je dvojizbový s kuchyňou a kúpeľňou. V lokalite je možnosť napojenia na zemný plyn, ktorý sa nachádza na hranici pozemku. Dom je bez tiarch, možnosť kúpy domu formou hypotekárneho úveru.
Možnosť odkúpenia pozemku za domom na ktorom je postavená stajňa pre ustajnenie 5 koní s vedľajšími miestnosťami. Ďalej sa na pozemku nachádza altánok a studňa.
Doprava do obce je cestná, dobré autobusové spojenie. V obci je obecný úrad. Obchodná sieť je vybudovaná na úrovni, ktorá zodpovedá potrebám obce. Bližšie informácie vám poskytnem v našej realitnej kancelárii. V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel. č. 0905 515 642.

Ing. arch. Iveta Sekulová

hovorím po slovenskyIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 905515642
E-mail: sekulova@notre-reality.sk

všetky realitné ponuky makléra

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk