Cena v RK
Cena v RK


sledovať ponuku Priestranná chata v prekrásnej prírode na KokaveŠtát: Slovensko
Okres: Poltár
Mesto: Kokava nad Rimavicou

Vlastníctvo: osobné
Druh: Chata
Typ: predaj - exkluzívne


Počet izieb5
Zastavaná plocha100 m²
Rozloha pozemku100 m²
Vlastníctvoosobné
Stavpôvodný
Statusaktívne
Kúpeľňasprchovací kút
Vykurovanievlastné - pevné palivo
Pivnicaáno
Parkovanievonkajšie
Zateplený objektnie
Oknádrevené
Terénsvahovitý

Priestranná chata v prekrásnej prírode na Kokave

Táto trojpodlažná chata je postavená na pozemku o výmere 100 m2, čo je aj jej zastavaná plocha. Je čiastočne podpivničená, v suteréne sa nachádza jedna miestnosť a kúpelňa s WC, možnosť využívania na rôzne účely. Prízemie je riešené ako otvorený priestor v ktorom je obývacia izba, jedáleň a kuchyňa. Do chaty je riešený vstup v zadnej časti, kde sa nachádza aj kúpelňa s WC. Z rohu obývacej izby vedú schody do podkrovia, kde sú štyri spálne a chodba z ktorej je východ na loggiu s krásnym výhľadom na okolitú prírodu.
Chata je postavená cca pred 30 rokmi a je murovaná. V interiéri je použité drevo na schody, podbíjanie stropu, podlahu v podkroví, trámy a drevené okná. Kúrenie je lokálne v krbe a radiátormi do jednotlivých miestností. Príprava teplej vody je elektrickým bojlerom nachádzajúcim sa v suteréne. Strecha je plechová. Ku chate vedú dve prístupové cesty s možnosťou parkovania na spevnenej zatrávnenej ploche.
Táto chata je vhodná pre záujemcov na celoročné využitie. V tejto rekreačnej oblasti je v zime možnosť lyžovania a v ostatných ročných obdobiach turistika, cykloturistika, hubárčenie a vychádzky v prírode. Súčasne splní vašu požiadavku po kľude a tichu v krásnej prírode.
Chata je kúpou okamžite voľná. Jej cena zahŕňa všetky výdavky súvisiace s prevodom vlastníckych práv ako rezervačná zmluva, kúpno-predajná zmluva, overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra. Možnosť kúpy formou hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého vám bezplatne pomôže náš hypotekárny špecialista. V prípade záujmu o obhliadku alebo ďalšie informácie a viac fotiek ma kontaktujte na doleuvedenom tel. čísle.

Ing. arch. Iveta Sekulová

hovorím po slovenskyIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 905515642
E-mail: sekulova@notre-reality.sk

všetky realitné ponuky makléra

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk