Cena v RK


sledovať ponuku Poschodový rodinný dom na slnečnom priestrannom pozemku v LupočiŠtát: Slovensko
Okres: Lučenec
Mesto: Lupoč

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom
Typ: predaj - exkluzívne


Počet poschodí2
Počet izieb5
Celková rozloha1040 m²
Vlastníctvoosobné
Stavpôvodný
Statusaktívne
Vodastudňa a vodovod
El. napätie230V
Plynnie
Kanalizácianie
Kúpeľňaáno
Vykurovanievlastné - pevné palivo
Lódžiaáno - 1
Garážáno - 1 auto
Parkovanievnútorné
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zateplený objektnie
Strechapôvodná
Predzáhradkaáno - 1
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

Poschodový rodinný dom na slnečnom priestrannom pozemku v Lupoči

Na predaj je tento poschodový tehlový rodinný dom v obci Lupoč. Pozostáva z dvoch podlaží, ktoré sú navzájom prepojené schodiskom ktoré vedie až do podstrešného priestoru. Strecha je stanová, škridlová.Na prízemí sa nachádza vstupná chodba v ktorej je umiestnené schodisko. Z chodby je vstup do veľkej kuchyne, obývacej izby a dvoch miestností slúžiacich ako skladové. Ďalej je tu WC a kotolňa s kotlom na pevné palivo. Na poschodie sa prichádza do obytnej haly z ktorej je východ na loggiu. Z nej je vstup do štyroch obytných miestností a do kúpeľne. Dom je v pôvodnom stave, postavený bol v šesťdesiatych rokoch minulého storočia. Pozemok je priestranný o výmere 1040 m2, na dvore je postavená garáž a nebytové priestory. v záhrade sú vysadené rôzne ovocné stromy. Pred domom je upravená predzáhradka. Je dobrá orientácia domu, miestnosti sú otočené na východ, sever a juh.
Dom nie je napojený na plyn keďže v obci neprebehla plynofikácia, voda je čerpaná z vlastnej studne, nie je napojený na kanalizáciu len na elektrinu, čiže sú tu nízke mesačné náklady len vo výške platieb za elektrinu. Je bez tiarch, možnosť hypotekárneho úveru, s ktorým vám pomôžu naši hypotekárni poradcovia.
Obec Lupoč má výborné umiestnenie keďže je obkolesená nádhernou prírodou, čo umožňuje rôzne výlety do okolia a súčasne je vo veľmi dobrej dostupnosti do Lučenca cca 10 km. V blízkosti sa nachádza obec Halič so svojou dominantou, zrekonštruovaným Haličským zámkom.

Ing. arch. Iveta Sekulová

hovorím po slovenskyIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: +421 905515642
E-mail: sekulova@notre-reality.sk

všetky realitné ponuky makléra

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk