Cena v RK


sledovať ponuku Luxusný rodinný dom v TrebeľovciachŠtát: Slovensko
Okres: Lučenec
Mesto: Trebeľovce

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Počet poschodí2
Počet izieb7
Zastavaná plocha250 m²
Rozloha pozemku1700 m²
Úžitková plocha290 m²
Vlastníctvoosobné
Stavpo rekonštrukcii
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodastudňa
El. napätie230/400V
Plynáno
Kúpeľňaáno
Vykurovanievlastné
Garážáno
Parkovanieáno
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zateplený objektáno
Strechapo rekonštrukcii
Krbáno
Klimatizáciaáno
Oknáplastové
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

Luxusný rodinný dom v Trebeľovciach

Rodinný dom sa nachádza 3 km od kúpaliska Novolandia v Rapovciach, 11 km od okresného mesta Lučenec a 14 km od letiska Boľkovce a 4km od golfového ihriska v Rátke.
Rodinný dom je poschodový, murovaný a zateplený. Dom je napojený na plyn, vodovod a elektrinu. Obidve podlažia majú samostatný systém vykurovania, každé so svojim plynovým kotlom a ekvitermickou reguláciou. Vrchné podlažie má klimatizačné zariadenie, spodné podlažie má krb na drevo. Na streche domu sú nainštalované 2 solárne panely na ohrev TÚV s 270-litrovým zásobníkom. Prvé podlažie má rozlohu 147,3 m2 obytnej plochy, druhé podlažie 142,3 m2 obytnej plochy. Dom pozostáva zo siedmych miestností, dvoch kúpeľní, kuchyne, špajze, technickej miestnosti a zimnejzáhrady. Pod úrovňou terénu sa nachádzajú pivničné priestory o rozlohe 40m2.
Murovaná garáž s rozlohou 37m2 s automatickou bránou na diaľkové ovládanie. Okrem garáže sa na pozemku nachádza ďalší prístrešok pre auto s automaticky ovládanou bránou. V záhrade je murovaný osemuholníkový altánok o rozmere 15m2. V záhrade je tiež záhradná pivnica o rozmere 32m2, zložená z dvoch skladovacích priestorov, predsiene a schodišťa. Na povrchu je vysadená celoročne kvitnúca skalka. V záhrade je letná kuchynka s náraďovňou o rozlohe 38m2, v ktorej je sporák na pevné palivo.V záhrade je jazierko o rozlohe 20m2, s automatickou filtráciou a systémom prevzdušňovania. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa.
Záhrada je rozdelená na úžitkovú a okrasnú s udržiavaným živým plotom a trávnikom s automatickou závlahou.V úžitkovej časti záhrady sú vysadené ovocné stromy a kríky a ostatné rastliny poskytujúce ovocie.
Dvor je vydláždený kameňom a zvyšok pozemku je ohraničený murovaným plotom vo výške min. 2 m.

Ing. Monika Čemeričková

maklérhovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulI speak englishmluvim česky

Telefón: +421 905663818
E-mail: cemerickova@notre-reality.sk

všetky realitné ponuky makléra

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk