0,- € 0,- SKK
Cena v RK, možnosť HÚmožnosť HÚ


sledovať ponuku Komfortný rodinný dom k nasťahovaniuŠtát: Slovensko
Okres: Lučenec
Mesto: Ratka

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom - novostavba
Typ: predaj - exkluzívne


Počet izieb4
Zastavaná plocha137 m²
Rozloha pozemku1720 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Vodastudňa
El. napätie230/400V
Plynnie
Kanalizáciažumpa
Kúpeľňaáno
Vykurovanievlastné - elektrické
Terasa10 m²
Pivnicanie
Parkovanieáno
Postavené zMontované
Zateplený objektáno
Strechapôvodná
Krbáno
Klimatizácianie
Predzáhradkaáno
Bezbariérový prístup áno

Komfortný rodinný dom k nasťahovaniu

Ponúkame na predaj vkusnú, trojročnú novostavbu rodinného domu , ktorá je osadená v rovinatom teréne v obci Ratka, v blízkosti prírody. V súčasnosti v lokalite prebieha malá sústredená výstavba nových rodinných domov vyššieho štandardu. Prístup k pozemkom je zatiaľ od nespevnenej komunikácie , kde majú vlastníci rodinných domov spoluvlastnícke podiely.
Stavba je osadená na betónových základových pásoch, s betónovou omietanou podmurovkou, s vodorovnou hydroizoláciou, je drevený montovaný a opatrený kontaktným zatepľovacím systémom. Vnútorné deliace konštrukcie sú riešené taktiež z drevených rebrových panelov . s obojstranným opláštením OSB doskami, izolácia je z minerálnej vlny. Stavba je zastrešená dreveným krovom z drevených klincovaných väzníkov a strešná krytina je zo škridloplechu. Pod prestrešením rodinného domu je úžitková terasa s rozlohou 11m2 , čo však podľa potrieb nového majiteľa by bolo možné rozšíriť aj na väčšiu plochu.
V rodinnom dome nie je rozvod zemného plynu. Zdrojom teplej vody je bojler v kombinácii s doplnkovým solárnym ohrevom- strešný slnečný kolektor. V kúpeľni je rohová akrylátová vaňa, umývadlo, WC kombi. Vykurovanie je riešené podlahovým elektrickým vykurovaním so samostatnou reguláciou v každej miestnosti. Doplnkovým zdrojom vykurovania sú krbová pec. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. Dom je vybavený bleskozvodom.
Napojenie domu na inžinierske siete:
- voda - rodinný dom je napojený na vlastnú studňu
- kanalizácia - rodinný dom je napojený na žumpu
- plynová prípojka - rodinný dom nie je napojený na plynovod, v blízkosti nie je možnosť napojenia na plynovod
- elektrická energia - zemnou prípojkou
K rodinnému domu je zlúčený prístrešok na parkovanie dvoch áut s rozlohou 47m2.
Interiér rodinného domu :
Z predizby sa vstupuje na chodbu , z ktorej je vstup do všetkých miestnosti : troch samostatných izieb, kúpeľne s toaletou, samostatnej toalety, obývacej miestnosti s kuchyňou a z kuchynskej časti je vstup do špajze. Na úžitkovú terasu sa dostaneme z obývacej miestnosti.
V kuchyni sú zabudované elektrické spotrebiče a v obývacej časti je krbová pec.

V prípade záujmu o kúpu prostredníctvom hypotekárneho úveru, ponúkame aj služby nášho hypotekárneho špecialistu a samozrejmosťou je komplexné zastrešenie celého predaja od momentu obhliadky až po zápis nového vlastníka do katastra nehnuteľností.
Pokiaľ hľadáte niečo nové, komfortné s možnosťou okamžitého bývania a zároveň vás teší možnosť seba realizácie pre dokončenie tejto novostavby neváhajte nás osloviť pre bližšie info alebo dojednania termínu obhliadky na mob. tel. čísle : 0907 859 664


Veronika Gajdošová

maklérhovorím po slovenskybeszélek magyarulIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: 0907859664
E-mail: gajdosova@notre-reality.sk

všetky realitné ponuky makléra

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk